środa, 8 czerwca 2016

ubezpieczenie

Ubezpieczenie oc, odpowiedzialność cywilna - jak ważne jest to żeby je posiadać.

Wystarczy jeden nieostrożny ruch a telewizor u znajomego ląduje na podłodze, lub chcielismy tylko na godzinę pożyczyć laptop i przez nieostrożność wylala nam się woda na klawiaturę - stać nas na to żeby odkupić tą rzecz? to może stać dla nas drogie, jeszcze droższe są szkody wyrządzone na osobach, gdzie suma odszkodowania może sięgac szybko sześciu zer po przecinku - stać nas na to? czy myślisz ze tobie się to nigdy nie przydarzy?
Na łut szcześcia nie ma co liczyć, ale lepiej już teraz zadbać o to na wszelką ewentualność! Właściciele zwierząt, także odpowiadaja za szkody przez nie wyrządzone, także warto pamiętac o zabezpieczeniu. Proponujemy Państwu składki juz od 50 Euro rocznie.

Proponujemy pełen zakres ubezpieczeń indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb, przeprowadzamy analize zapotrzebowania przy uwzględnieniu życzeń i terazniejszej systuacji.
Posiadasz firmę w Niemczech / Gewerbe i nie masz jeszcze ubezpieczenia, skontaktuj się z nami
Posiadasz Firma w Niemczech, szukasz ubezpieczenia, proponujemy ubezpieczenia firmy w niemczech, ubezpieczenia na Gewerbe, ubezpieczenia prywatne w Niemczech, ubezpieczenia emerytalne w Niemczech, wszystkie ubezpieczenia w Niemczech, najtańsze ubezpieczenia w Niemczech
 
Adamczuk Agnieszka
Mobil:0049 152 26254230
E-Mail: agnieszkaadamczuk@web.de

Schönbornstr. 1 54295 Trier
Graeffstr. 5 50823 Köln Deutschland

Website: www.ubezpieczenia-saarland.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza